Karty podarunkowe

Jeżeli nie wiesz, na co się zdecydować i co sprawi największą radość bliskiej Ci osobie - mamy rozwiązanie: skorzystaj z karty podarunkowej! Niech sama obdarowana zdecyduje, który produnkt z naszej oferty sprawi jej radość. Niech odda się w fachowe ręce brafitterki, która dobierze idealny biustonosz i udzieli porady jak dbać o piersi. 
Karty umożliwiają wybór dowolnego prezentu z oferty salonu Brafitteria M&M przy ul. Dzika 4 lok 9 w Warszawie wraz z obsługą wykwalifikowanej brafitterki. 
Karty podarunkowe są dostępne w czterech nominałach: 50, 100, 200 lub 300 zł, wydrukowana na kartoniku i zapakowana wraz z imiennym zaproszeniem w ozdobną kopertę. Karty podarunkowe są ważne bezterminowo i można je przekazać innej osobie. Dokonując zakupu produktu w salonie Brafitteria M&M na kwotę wyższą niż wartość Karty, różnica między ceną zakupu a wartością Kart winna być dopłacona przez klienta w momencie finalizacji transakcji zakupu. 

Serdecznie zapraszamy.

Brafitteria M&M

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Zapraszamy

Nasze produkty

zapoznaj się z naszą przykładową ofertą

Nasi Partnerzy

poniżej prezentujemy firmy, z którymi współpracujemy
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Akceptuj