Szkolenia z BRAFITTINGU - indywidualne i dla firm.

Kilkuletnie doświadczenie w pracy z Klientkami i prowadzenie własnego salonu pozwoliły nam na rozwinięcie działalności w zakresie szkoleń. Samodzielnie dążyłyśmy do celu – otwarcia wymarzonego salonu, gdzie Kobiety czują się swobodnie i wychodzą zadowolone z idealnie dopasowanym biustonoszem. Wiemy, jak trudne są początki, a przede wszystkim podjęcie decyzji, jaka bielizna powinna znaleźć się w dobrym sklepie brafitterskim. Dlatego oferujemy poza szkoleniem pomoc w pierwszym zatowarowaniu. 
Oferta nasza skierowana jest zarówno do przyszłych właścicielek sklepów, jak i do salonów już działających, które chcą podnieść swoje kwalifikacje w zakresie brafittingu.
Terminy szkolenia ustalamy indywidualnie pod nr tel. 792-466-333 lub 501-104-594, oraz mailowo: biuro@brafitteria.com

Oferujemy:

 • Szkolenie w salonie, gdzie można odbyć praktykę z Klientką i namacalnie zapoznać się z dobrymi markami bieliźniarskimi, różnorodnością fasonów i konstrukcji biustonoszy.
 • Materiały szkoleniowe.
 • Możliwość wspomagania, radzenia się oraz rozwiązywania bieżących problemów przez telefon przez okres miesiąca od ukończenia szkolenia.
 • Szkolenie kończy się egzaminem praktycznym, pracą z Klientką i wydaniem certyfikatu.

Szkolenie 4 dni

1) Zajęcia teoretyczne (3 dni) przykładowe zagadnienia:

 • Anatomia piersi, wyróżnienie typów piersi.  
 • Wpływ prawidłowego biustonosza na zdrowie kobiety. 
 • Podstawowe zasady brafittingu.  
 • Problemy z biustonoszem – jak poznać źle dobrany biustonosz?  
 • Sposoby ustalania rozmiaru biustonosza.  
 • Przeliczanie rozmiarów, rozmiarówki na świecie. 
 • Problematyczny biust – jak dobrać biustonosz i jak pomóc klientce. 
 • Amazonki – jak dobrać biustonosz, na co zwrócić uwagę. 
 • Dobór biustonosza dla kobiet w ciąży i karmiących. 
 • Pielęgnacja biustu. 
 • Konstrukcje i rodzaje biustonoszy. 
 • Konserwacja i pranie biustonoszy. 
 • Obsługa Klienta.
 • Visual merchandising - jak wyeksponować bieliznę w salonie.
 • Savoir vivre w dobrym salonie z bielizną.
 • zagadnienia prawne związane ze sprzedażą i reklamacją towaru.

2) Zajęcia praktyczne w naszym salonie (1 dzień) - bezpośredni kontakt z klientem:

 • Zapoznanie z markami (dostępnymi w naszym sklepie lub wskazanymi przez klienta) 
 • Dobór biustonosza dla biustu dużego i małego 
 • Dobór biustonosza dla piersi jędrnych i wiotkich
 • Praca z trudną klientką 
 • Podstawowe techniki sprzedażowe - typy klientów. 

Szkolenie zakończone egzaminem polegającym na dobraniu biustonosza klientce z naszego salonu oraz
wydaniem certyfikatu. 

CENA: 2700,00 zł + 23% podatku VAT

Szkolenie 6 dni

1) Zajęcia teoretyczne (3 dni) - zakres jak wyżej.

2) Zajęcia praktyczne w naszym salonie - bezpośredni kontakt z klientem - zakres jak wyżej tylko rozszerzona jest ilość dni odbywanej praktyki

 (3 dni).

CENA: 3500,00 zł +23% podatku VAT

Bardzo dobrze przygotowane i przeprowadzone szkolenie. Duża partia materiału – cennych informacji – przedstawiona w przystępny sposób. Dużym plusem jest indywidualne podejście do kursantów. Magda i Marta to profesjonalistki. 

Polecam serdecznie Renata Żubrowska Kalisz

Renata z Koszalina

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia w Brafitterii. Panie prowadzą szkolenie indywidualne, co dla mnie było bardzo ważne, ponieważ czułam się bardzo zaopiekowana i czas poświęcany był tylko mnie. Bardzo dużo informacji, rzetelne materiały szkoleniowe. Samo szkolenie było w sklepie, dzięki czemu miałam możliwość poćwiczyć na miłych klientkach. Również i ja miałam dobrany stanik. Wreszcie przestały boleć mnie plecy. Jestem bardzo szczęśliwa że tu trafiłam. Dzięki Marcie i Magdzie mogę zacząć nowy rozdział w swoim życiu za co ogromnie dziękuję.
Kasia z Rumi

Kasia z Rumi

Szkolenie brafiterskie było moim marzeniem. Znalazłam ofertę dziewczyn na internecie , zapisałam się na szkolenie wraz z siostrą. Kurs zaskoczył mnie bardzo pozytywnie , dziewczyny Marta i Magda są bardzo otwartymi osobami, ciepłymi, pełnymi pozytywnej energii. Całe szkolenie odbywa się na żywym organiźmie, więc obserwowałyśmy ich w pracy , jak radzą sobie z tymi sympatycznymi klientami ale też i tymi trudnymi. Dziewczyny przekazały nam ogromną wiedzę na temat piersi, budowy biustonoszy, rodzajów biustonoszy, jaki biustonosz do jakiej piersi, jak dopasować odpowiedni biustonosz, jak profesjonalnie obsłużyć klientkę. Opowiedziały również jak zorganizować sobie sklep, na co zwrócić szczególną uwagę. Dziękujemy dziewczyny za wasz czas. Mamy nadzieję, że mądrze spożytkujemy wiedzę, którą nam przekazałyście.

 

Kasia i Ula z Szydłowca

Szkolenie z Magdą I Martą było bardzo profesjonalne. Szkolenie indywidualne w ich salonie było ogromnie ciekawe i prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Dziewczyny mają obszerną wiedzę którą przekazują bardzo ciekawie. Można w każdej chwili dopytać o wszystko i chętnie odpowiadają na pytania. Szkolenia są prowadzone w pięknym salonie więc można od razu pod patrzyć jak to wszystko wygląda w praktyce. Polecam bardzo, miła i przyjazna atmosfera połączona z ogromną wiedzą i doświadczeniem. 

Ewa Bielesz z Istebnej

Serdecznie polecam brafitterie M&M. Super prowadzone zajęcia, bardzo fajna atmosfera dziewczyny są profesjonalne i bardzo sympatyczne. Polecam z całego serca.

Mariola z Reykjavíku z Islandii

Szkolenie w Braffiterii M&M było bardzo owocne. Dziewczyny są przesympatyczne, posiadają ogromną wiedzę, którą przekazały nam w bardzo przystępny sposób. Wiedza teoretyczna była przeplatana z wiedzą praktyczną. Butik zdecydowanie przyciąga wzrok, a jego właścicielki roztaczają w nim cudowną atmosferę. Marta i Magda doskonale wiedzą jak bielizna potrafi odmienić kobiece ciało i dodać pewności siebie.  Oto prawdziwa magia bielizny, która z pozoru nie widoczna potrafi widocznie podkreślić piękno kobiety.  Serdecznie polecamy! :) 

 

Marta i Aurelia z Mazur

Bardzo gorąco polecam szkolenie prowadzone przez Magdę i Martę w Brafitterii. Ogromną zaletą jest to, ze szkolenie jest prowadzone w salonie, przez co wiedzę teoretyczną można swobodnie łączyć z praktyką i obserwować jak wyglada prowadzenie profesjonalnego salonu brafittingu. Na szkoleniu miałam możliwość zdobyć naprawdę obszerną wiedzę z podstawowych zagadnień brafittingu, jak rownież dopytać o dodatkowe szczegóły z tematów, które szczególnie mnie interesowały. Szkolenie prowadzone było indywidualnie dla mnie i miałam możliwość spersonalizowana go wg. moich konkretnych potrzeb. Co więcej szkolenie odbywało się w bardzo przyjemnej i milej atmosferze. Marta i Magda to bardzo serdeczne, życzliwe i pomocne brafitterki, chętnie dające porady i otwarte na nowe pomysły. Uczestnictwo w kursie to była czysta przyjemność i bardzo serdecznie polecam go każdemu, kto rozpoczyna swoją przygodę z brafittingiem.

Dorota z Warszawy

Szkolenie w Brafitterii odbywałam w trudnym okresie pandemii, kiedy inne placówki kształcące w zakresie brafittingu nie prowadziły w ogóle szkoleń "na żywo", natomiast U Magdy i Marty, dzięki indywidualnemu podejściu, udało mi się takie szkolenie odbyć. Bardzo polecam wszystkim, którzy oczekują konkretnej i fachowej wiedzy. Ja miałam mnóstwo pytań i wątpliwości związanych nie tylko z samym brafittingiem, ale również stricte z prowadzeniem sklepu - wszystkie interesujące mnie tematy zostały omówione. Uważam, że to ogromna zaleta, że szkolenie jest indywidualne, bo może być dopasowane do potrzeb danej osoby. Dziewczyny są pod tym względem bardzo elastyczne. Dużym plusem jest fakt, że wszystko odbywa się w salonie, więc można teorię podpatrzeć w praktyce - i to nie tylko właściwy dobór bielizny, ale też obsługę klienta, wystrój sklepu i samą bieliznę - marki, modele itp. Nie bez znaczenia jest również to, że szkolenie odbywa się w sympatycznej i serdecznej atmosferze - ja osobiście naprawdę miałam wrażenie, że dziewczyny szczerze chcą mi pomóc się wszystkiego nauczyć. Tak więc - polecam, polecam, polecam :)

Aneta z Marek blisko Warszawy

Szkolenie  w BRAFITTERIA M&M to jedna z najlepszych rzeczy, na jakie wpadłem w tym roku. Po jedenastu latach pracy w branży odzieżowej przyszedł czas na bieliznę. Chęć poznania tego świata skierowała mnie do profesjonalistek w swoim fachu. Pierwsze miłe zaskoczenie, szkolenie jest indywidualne, w sympatycznej, koleżeńskiej atmosferze dziewczyny przekazują wiedzę teoretyczną jak i dzielą się swoimi doświadczeniami praktycznymi. 

Przygotowane na każde moje pytanie odpowiadały z uśmiechem na twarzy :-).

Polecam każdemu szkolenie brafitterskie w BRAFITTERIA M&M

każdemu kto szuka konkretnej wiedzy w tym zakresie. 

Tomasz Jakowienko z Krakowa

Szkolenie w pełni profesjonalne, a przy tym w bardzo przyjemnej atmosferze. Piękny salon ale obsługa jeszcze lepsza. Panie prowadzące kurs chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu dużo się dowiedziałam, zobaczyłam i poznałam. Nie posiadam własnego sklepu ale teraz czuje, że mogłabym go mieć. :)

Polecam szkolenie wszystkim zainteresowanym.

Samanta z Pułtuska

Magda i Marta z BRAFITTING M&M to profesjonalistki, które w przystępny sposób, w bardzo przyjaznej atmosferze, przekazują wiedzę na temat brafittingu. Ogromnym plusem szkolenia u Dziewczyn jest to, że zajęcia odbywają się w Ich salonie, gdzie zdobywana wiedza teoretyczna, na bieżąco uzupełniana jest praktyką. Nie ma nic cenniejszego od bezpośredniego kontaktu z klientką.
W ciągu 4-dniowego kursu Dziewczyny przekazały nam bardzo wiele niezbędnych informacji, potrzebnych do prowadzenia własnego businessu z brafittingiem w roli głównej. Magda i Marta mają nie tylko ogromną wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie się dzielą (często wykraczając poza program szkolenia), ale przede wszystkim widać, że do swojej pracy podchodzą z pasją, którą zarażają kursantki. Oferują również swoją pomoc po zakończeniu szkolenia.
Dzięki Ich postawie w podejściu do brafittingu, upewniłyśmy się w przekonaniu, że wybrałyśmy dobry kierunek businessowy.
Bardzo dziękujemy Dziewczynom, a niezdecydowanym z czystym sumieniem polecamy szkolenia z BRAFITTERIA M&M!

Agnieszka i Dorota z Konstancina

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, które odbyłam u Magdy i Marty. Swodobna i kameralna atmosfera pozwoliły na dokładne zagłębienie tematu, co na szkoleniu grupowym byłoby niemożliwe. Poza wiedzą, którą zdobyłam, udało mi się też podejrzeć pracę z klientką, sposób organizacji pracy oraz zapoznać z asortymentem. Dzięki szkoleniu nabrałam też wiary i pewności w swój biznes, który planuję otworzyć. Polecam udział w szkoleniu u dziewczyn i serdecznie im dziękuję za wszystko.

 

Kasia z Zambrowa

Kilka miesięcy temu postanowiłam wzbogacić ofertę swojego sklepu i wprowadzić do sprzedaży biustonosze. Wiedziałam, że chcę w pełni profesjonalnie podejść do moich klientek dlatego niezbędne było szkolenie z zakresu brafittingu. W trakcie poszukiwań w Internecie, natknęłam się na ofertę dziewczyn z Brafitteria M&M, której ogromnym plusem było  indywidualne szkolenie. Postanowiłam skorzystać z tej oferty i nie żałuję swojej decyzji. Okazało się, że Marta i Magda nie tylko w przystępny sposób przekazują fachową wiedzę, ale także dają wskazówki dotyczące obsługi klienta, rozplanowania wyposażenia salonu, doradztwa w wyborze firm bieliźniarskich i wiele innych. Serdecznie polecam!

Judyta Matracka z Pszczyny

Szkolenie z zakresu brafittingu odbyłam w Brafitterii M&M w marcu 2017. Od samego początku spotkałam się z indywidualnym podejściem i przyjazną, ciepłą atmosferą . Dziewczyny posiadają ogromny zasób wiedzy,którą przekazały mi w bardzo umiejętny sposób zarówno teoretycznie jak i praktycznie. Przez całe szkolenie otrzymywałam mnóstwo cennych wskazówek, porad, każda wątpliwość była dokładnie wyjaśniana. Magda i Marta to profesjonalistki, które swoją pracę wykonują z wielką pasją i zaangażowaniem. Są mnie są dla mnie wzorem do naśladowania i jestem przekonana, że znajdą uznanie u każdej osoby biorącej udział w szkoleniu.

Emilia Pientel - Salon Brafitting Cud Biust

Chciałam serdecznie podziękować "Brafitterii M&M" za przeprowadzenie szkolenia. Dziękuje za profesjonalizm, pasję, którą się czuje od momentu wejścia do siedziby firmy. Przebyte szkolenie daje mi mocną podstawę do budowania swojej drogi w Braffitingu. Jestem wdzięczna za indywidualne podejście, elastyczność oraz przekazana wiedzę. Szkoleń w internecie jest wiele, ale od pierwszej rozmowy telefonicznej wiedziałam, że to będzie ta firma :).  Nie zawiodłam się. Jestem bardzo zadowolona :). Szczerze polecam osobom, które myślą na poważnie o rozkręceniu swojego biznesu :)

Edyta Pakula-Paszek
Salon Edyta Mariage ze Strzelina

Szkolenie organizowane przez Brafitteria M&M w pełni spełniło moje oczekiwania. Począwszy od bardzo dobrze przygotowanych materiałów szkoleniowych z zakresu brafittingu,przez  ciekawe wykłady i zajęcia praktyczne. Dużym plusem jest to ,że kurs odbywa się w salonie , można od razu zapoznać się z konstrukcjami i  modelami biustonoszy oraz wypróbować swoją wiedzę w obsłudze klienta .Ogromną przyjemność sprawiło mi obserwowanie Marty i Magdy w pracy bo widać ,że każdą klientkę traktują indywidualnie i to co robią daje im satysfakcję.Dla osoby nie mającej doświadczenia w tej branży bardzo cenne były wskazówki dotyczące zatowarowania oraz porady z zakresu merchandisingu.Dzięki Magdzie i Marcie zdobyłam wiedzę i dostałam  wsparcie potrzebne do założenia własnego sklepu.

Anna Kosznik z Banino

Na początku września 2015 roku ukończyłyśmy kurs brafittingu. Bardzo sie cieszymy, że wybrałyśmy Brafitterię M & M, ponieważ właścicielki Magda i Marta to profesjonalistki w tej dziedzinie. Szkolenie prowadziły w rzeczowy, uporządkowany sposób, w przemiłej atmosferze, często z humorem w tle. Dodatkowym atutem jest to, że kurs odbywal sie w ich salonie. Mogłyśmy obserwować dziewczyny w pracy, ich doświadczenie, zaangażowanie i podejście do klientek. Dzięki  temu dostrzeglysmy co jest ważne w tej pracy.  Zdobycie wiedzy to jedno, a jej wykorzystanie w praktyce na swoim gruncie, to drugie. Ale po kursie nie zostajemy z tym same, ponieważ Magda i Marta nadal sie nami interesują  i służą praktyczną pomocą. Możemy jak najbardziej polecic Brafitterię M & M, ponieważ prowadzone przez nie szkolenie całkowicie spełniło nasze oczekiwania.

Wioletta i Anna z Malmö w Szwecji

Zgłosiłam się do dziewczyn z bra-fitterii po to aby mój już działający biznes zaczął lepiej prosperować. Głównie zależało mi na profesjonalnej obsłudze klienta i na szkoleniu bardzo dużo dowiedziałam się na ten temat. Marta i Magda są bardzo sympatyczne, na szkoleniu tworzą bardzo pozytywną,przyjazną atmosferę. Dużo mi pomogły. Dzięki nim uwierzyłam jeszcze głębiej, że ten biznes ma przyszłość.

Ewa z Łukowa

Od jakiegoś czasu, nosiłam się z zamiarem otwarcia sklepu.Wybrałam bieliznę, gdyż moim zdaniem nie powinna nam kobietom "przeszkadzać", lecz podkreślać nasze "walory".Postawiłam na szkolenie z brafittingu. Sporo czytałam na ten temat w Internecie, ale sama teoria nie wystarczy.Znalazłam kilka ofert szkolenia, ale najbardziej odpowiadała mi BRAFITTERIA na Dzikiej. Jadąc do Warszawy byłam pełna obaw czy aby sobie poradzę.Po tygodniu spędzonym na szkoleniu wiem na pewno, że to był dobry wybór. Magda i Marta okazały się być przesympatycznymi dziewczynami, z ogromnąwiedzą i doświadczeniem, którym chętnie się dzielą. Z zaciekawieniem obserwowałam je przy pracy, gdzie każdaklientka traktowana jest indywidualnie i wychodzi zadowolona i uśmiechnięta. Cechą Marty i Magdy jest pełen profesjonalizm w stosunku do klientek jak i do kursantek. Gorąco polecam szkolenie w brafitterii na Dzikiej u Magdy i Marty.

Małgorzata z Wielunia

Witam , jakiś czas temu postanowiłam zdobyć dodatkowy zawód/umiejętność  aby zwiększyć swoje szanse na trudnym jak wiadomo rynku pracy. Postanowiłam zostać Brafitterką. Wybrałam  do tego celu szkolenie w Brafitteria M&M w Warsząwie przy ul.Dzikiej 4, lepiej nie mogłam trafić. Właścicielki okazały się prawdziwymi profesjonalistkami ,potrzebną  wiedzę przekazały mi w przyjaznej ,bezstresowej atmosferze ,dostosowując jej ilość każdego dnia do moich możliwości poznawczych. Pani Marta i Pani Magda to osoby otwarte, kompetentne a przy tym wrażliwe i empatyczne .Odpłatność za szkolenie jest w bardzo przystępnej cenie, a co ważne  ilość wiedzy teoretycznej jak również praktycznej jest wystarczająca aby podjąć świadomą i bez obaw próbę samodzielnej pracy. Miłe było również to, że mój wiek mam 52 lata ,prowadzące uznały wręcz jako atut a nie przeszkodę ,czego bardzo się obawiałam. Bardzo polecam wszystkim zainteresowanym.  

Joanna z Gdyni

Niewątpliwym atutem jest to, ze odbywa się w salonie, a nie w szkolnej sali. Dzięki temu można poznać od podszewki jak na prawdę wygląda praca brafitterki i prowadzenie swojego salonu. Przekazywana wiedza dotyczy nie tylko zasad brafittingu, ale także kwestii marketingowych, pracy z klientem, wyglądu salonu, zagadnień prawnych, itp. Szkolenie kompleksowo przygotowuje do prowadzenia swojego biznesu. Bardzo podobało mi się także przekazywanie wiedzy w praktyczny sposób - nie było powielania nudnych teorii, a wręcz przeciwnie - było bardzo dużo praktyki! Oczywiście wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze!. Pozdrawiam :)

Marzena Wojnowska z Opoczna

Przed rozpoczęciem działalności związanej z Brafittingiem postanowiłam pogłębić swoją wiedzę z tego zakresu, a także ją usystematyzować. 
Dziewczyny z Brafitterii M&M bardzo szybko pomogły mi osiągnąć wyznaczony cel. Szkolenie było konkretne, natomiast Marta i Magda odpowiadały z chęcią na wszystkie moje pytania oraz wątpliwości. Mogę śmiało powiedzieć, że dziewczyny są świetnymi fachowcami w swojej dziedzinie i chętnie dzielą się  wiedzą z osobami takimi jak ja. Atutem Marty i Magdy jest to, że pomagają również przy pierwszym zatowarowaniu ,co minimalizuje ryzyko zbędnych wydatków. Dodatkowo dziewczyny służą bardzo dużym wsparciem po odbytym szkoleniu. Marta i Magda zaraziły mnie swoim entuzjazmem oraz pozytywnym nastawieniem, dzięki nim utwierdziłam się w przekonaniu, że to co chcę robić ma dalszy sens.  Jeżeli chcecie odbyć szkolenie w miłej atmosferze potwierdzam, że Marta i Magda są nieocenione w tym co robią.

Dorota Kolesińska z Trójmiasta

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem. Na pierwszym miejscu stawiam profesjonalizm oparty na wiedzy z danej dziedziny. Postanowiłam związać swoją drogę zawodową z branżą bieliżniarską, która do tej pory była mi zupełnie obca. W związku z tym miałam świadomość, że szkolenie jest tutaj niezbędne.Szukając właściwego w moim odczuciu miejsca trafiłam na salon Brafitteria M&M. W bardzo jasny, poparty zdjęciami sposób właścicielki Magda i Marta zachęcają nie tylko do skorzystania ze szkolenia, jak również zapoznania się z tak obcym tematem dla wielu kobiet jakim jest dobór właściwego biustonosza.I nie myliłam się... To był strzał w 10. Przemiłe dziewczyny Marta i Magda , w swoim przytulnym salonie bardzo przejrzyście przybliżyły mi tzw.brafitting i starały się rozwiać wszelkie moje wątpliwości.Miałam szansę dobrać klientce właściwy biustonosz co było szczególnym doświadczeniem.To urocze miejsce dzięki niezliczonej ilości biustonoszy zaspokoi gusta i "ujarzmi" biust nawet najbardziej wymagającej kobiety.Wyjątkowa atmosfera, pełen profesjonalizm i szkolenie, które mogłoby trwać i trwać polecam wszystkim niezdecydowanym.Dzięki Magdzie i Marcie, które skierowały do mnie pełne ciepła słowa moja pewność siebie wzrosła.

Renata z Łodzi

Otwierając sklep szukałam po Internecie osób które mogłyby mnie przeszkolić w zakresie brafittingu. I tu właśnie natknęłam się na stronę dziewczyn. Zadzwoniłam do nich i  zapisałam się na szkolenie. Nie ukrywam, iż wiedza jaką bombarduje nas Internet jest ogromna natomiast nie do końca potrafiłam sama ją przefiltrować i wykorzystać. I tu z pomocą przyszły mi dziewczyny. Nie ukrywam iż byłam zaskoczona ich wiedzą, doświadczeniem oraz (w dzisiejszych czasach) chęcią jej przekazania. Dodatkowo myślę że bardzo rzadko spotykanym jest fakt iż dziewczyny pomogły mi się zatowarować na otwarcie sklepu oraz cały czas wspomagają mnie. Dlatego też każdemu polecam szkolenia u Marty i Magdy bo pomijając ich wiedzę każdą z Was potraktują indywidualnie i na pewno nie zostawią samej sobie po odbytym szkoleniu. 

Joanna Więckiewicz - Sklep Fiszbinka z Płocka

Brafitteria M&M

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Zapraszamy
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Akceptuj